Заняття для дошкільнят
“Геометричні фігури”

Автор: вчитель початкових класів Тетяна Черватюк

Заняття для дошкільнят

Сьогодні продовжується наша робота над таким складним і важливим предметом як математика. Продовжуємо перевірку нашої дитини, хлопчика чи дівчинки, онучка чи онука. Це можуть робити мама і тато, бабусі і дідусі і навіть старші сестрички чи братики. Сьогодні наша тема це – “Геометричні фігури“. Адже наша дитина повинна знати ці геометричні фігури, вона повина їх відшукувати в оточуючому середовищі, вона повинна їх впізнавати там де вона буває. Сьогодні ми покажемо вам знову таке практичне зайняття, як це зробити навіть на кухні у вашій квартирі.

Подивіться на цього хлопчика. Ви вже його напевно впізнали із попереднього нашого зайняття “Ігри для дошкільнят з математики“. Звати його Данилко.

Ми сьогодні з ним покажемо усім, як дитинна, яка йде до першого класу має знати геометричні фігури. Я буду показувати тобі геометричну фігуру, а ти будеш її всім називати.

Геометричні фігури для дошкільнят

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Цікавий матеріал для вихователів, вчителів,батьків і дітей. Він наочно демонструє, як дати і закріпити знання дитини про геометричні фігури, а ще спонукає дитину до активного пізнання світу з метою вміння застосовувати знання на практиці, позитивно впливає наемоційний та психологічний стан.